Pages

lapkričio 29, 2017

SPA NAMUOSE - KOCOSTAR SLICE MASK SHEET KAUKĖS


Lakštinės kaukės sukėlė tikrą perversmą grožio pasaulyje, už tai galime dėkoti Korėjiečių grožio industrijai. Tačiau dabar galime pasisveikinti su naujausia ir ko gero super fotogeniška inovacija. Slice Sheet kaukės yra tas pats kas lakštinės kaukės, tačiau jos supjaustytos į smulkias skilteles ir atrodo kaip tikri agurkų, kivių, braškių, rožių, tulpių ir kitų vaisių bei gėlių gabalėliai. 
Korėjietiškas grožio prekės ženklas Kocostar sukūrė kaukes sudarytas iš 12-os vaisių ir gėlių gabalėlių, kurių kiekviena formulė yra skirta skirtingoms odos problemoms spręsti. Pavyzdžiui, arbūzų ir agurkų kaukės yra skirtos odos drėkinimui, o citrinų - padeda gerinti odos spalvą.
Mano pirmoji išbandyta Kocostar kaukė - braškinių gabalėlių kaukė suteikia spindesio. Tik atidarius pakuotę į kambarį pasklido tikras braškių kvapas. Bet tikrasis WOW yra tai, kad kaukės atrodo kaip realus Snapchat filtras, ar ne?

KAIP NAUDOTI -
Švariai nuplauti ir nusausinti veido odą. Paskirstyti rutuliukus kaip tik norite, galite dėti kelis (pvz, tik paakių srityje) arba visus ant veido. Palaikyti reikia 15 - 20 minučių, o nuėmus rutuliukus paskirstyti serumo kiekį įmasažuojant į oda, kad įsigertų. 

PLIUSAI IR MINUSAI -
Kaip jau minėjau, Kocostar kaukės skleidžia nuostabų kvapą, kad net norisi suvalgyti. Vaisių ir gėlių gabalėliai atrodo super mielai ir žaismingai. Po naudojimo oda atrodo atsigavusi it po apsilankymo spa procedūrose. 
Keli minusai, kuriuos pastebėjau: kaukės gabalėliai yra super mažyčiai, tad jeigu galvojate, jog užsidėjus kaukę bus galima vaikštinėti ar gamintis valgyti, maži gabalėliai ims kristi ir slidinėti. Kita, nors kaukę sudaro mažos dalelės, joje labai daug serumo, kuris ima bėgti ir lašėti, tai aplikavimą padaro gana problematišką. 

Apibendrinant, Slice Mask Sheet yra labai smagus žaidimas, labai gražiai atrodo ir puikiai kvepia. Tačiau aš mieliau rinkčiausi tradicinę,  viso veido, lakštinę kaukę, tiesiog taip patogiau. Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign