Pages

sausio 29, 2018

MAYBELLINE NAUJIENOS: TOTAL TEMPTATION BLAKSTIENŲ TUŠAS & CITY KITS PINK EDGE PALETĖ


Prisipažinsiu, Maybelline New York kosmetikos naujienų laukiu dėl kelių priežasčių. Pirma, jos visuomet būna kažkuo išskirtinės. Antra, per metus naujų produktų atsiranda labai daug, o tai reiškia, jog ši kompanija nesnaudžia ir tobulina savo produktus atsižvelgiant į rinkos poreikius. 
Mano kasdienio makiažo rutinoje, jau ilgus mėnesius nepamainomais tapo Superstay 24h makiažo pagrindas bei Superstay Matt Ink skysti lūpų dažai. Taip, šį duetą naudoju kiekvieną dieną ir jam negailiu gerų žodžių!
Taigi, galit pagalvoti kaip nudžiugau praėjusią savaitę gavusi naujus žaisliukus - Total Temptation blakstienų tušą ir City Kits Pink Edge šešėlių /  skruostų paletę. Ar man trūksta makiažo priemonių? Ne. Ar iš karto puoliau bandyti šias? O taip. Priemonės man tikrai patiko, tad nusprendžiau ne tik parašyti apžvalgą, bet ir pademonstruoti kaip naujovės atrodo ant veido. Tad, scroll on!

TOTAL TEMPTATION BLAKSTIENŲ TUŠAS

Visada nekantrauju išbandyti Maybelline blakstienų tušus, nes manau, jog tai jų stipriausi gaminami produktai. Na, bent jau man dar neteko susidurti su šios kompanijos tušu, kuris man nepatiktų. Naujausias gaminys yra praturtintas kokosais ir suteikia blakstienoms ilgumo bei tankumo. Tai vienas iš tų blakstienų tušų, kuris priverčia suabejoti ar taip tikrai gali atrodyti natūralios blakstienos. Pala, dar ne viskas - tušas kvepia kokosais ir vanile! O rožinė pakuotė, jau nuo pirmo žvilgsnio pavergė mano širdį, haha.
Kaina: ~11,99 EUR

CITY KITS PINK EDGE ŠEŠĖLIŲ IR SKRUOSTŲ PALETĖ

Paletėje yra 10 matinių bei blizgančių spalvų, nuo švelnios ir blizgios šampaninės iki matinės juodos. Priemonė super tinka keliaujant, nes su ja gali pasiryškinti ne tik akis, bet ir skruostus, labai praktiška, ar ne? Galiu pasakyt, kad labai bijojau, jog paletė neturės pakankamai pigmento, bet ohoho, kaip aš suklydau - vos neišėjau su arlekino žandais... Įsitikinau, jog visi atspalviai gausiai pigmentuoti, gerai dengiasi tiek pirštais, tiek šepetėliu. Kelis minusus visgi pastebėjau: naudojant didesnį skaistalų ar highlighter'io šepetėlį nėra labai patogu taikyti į mažą plotelį ir blizgūs atspalviai linkę byrėti, tad reikia daugiau budrumo. 
Kaina: ~15,99 EURKomentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign