Pages

sausio 19, 2018

URBAN DECAY NAKED HEAT ŠEŠĖLIŲ PALETĖ - VERTA DĖMESIO?


Urban Decay Naked Heat šešėlių paletė, pastaruoju metu buvo viena labiausiai apkalbamų makiažo priemonių. Ir nors aš šiek tiek pavelavau į apžvalgų vakarėlį, geriau vėliau negu niekada, tiesa? Ši šešėlių paletė buvo mano svajonių sąraše gana ilgai ir dėka mano dosnaus Kalėdų senelio, ji atsidūrė mano rankose.
Jeigu paklaustumėte,  ar ši paletė yra verta viso sujudimo? Mano atsakymas, vienareikšmiškai, taip! Tiek pakuotė, tiek patys šešėliai yra nerealios kokybės. Ši Urban Decay Naked serijos šešėlių paletė man yra pirmoji ir nors kitos yra, taip pat, vertos dėmesio iš karto žinojau, kad visos Naked Heat šešėlių spalvos man tiks labiausiai.

FORMULĖ - 
Šešėlių pigmentacija yra neįtikėtina. Pamenu, išbandant patį pirmą kartą, kaip reikiant nėriau su šepetėliu į spalvą ir net išsižiojau kaip ryškiai spalvos atrodo ant akių voko, ir kiek mažai priemonės reikia paimti. Spalvos blendin'asi kaip sviestas ir kiekvieną makiažo įvaizdį išpildo iki nepriekaištingumo.

Man atrodo, kad kiekvieną kartą panaudojus UD Naked paletė susilaukiu komplimentų, ypatingai akį pritraukia blizgančios spalvos. Tiesa, pastebėjau, jog naudojant blizgančius atspalvius, ryškią spalvą yra šiek tiek sunkiau išgauti. Bet atradau tam triuką - prieš paimant šešėlio, makiažo šepetėlį apipurkšti fiksuojančia priemone arba tepti pirštu.
Tikrai nemeluoju sakydama, jog naudoju visas šios paletės spalvas, kitaip ir neįmanoma, nes visos spalvos tobulai tinka tiek dieniniam, tiek naktiniam įvaizdžiui. Manau, jog Urban Decay Naked Heat ilgai išliks mano labiausiai naudojama ir mylima paletė. Burgundiški, šilti rudi ir ryškios blizgučių spalvos apsuko man galvą!
b

1 komentaras:

Miglė rašė...

aciu uz info, paieskosim:)

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign