Pages

gegužės 27, 2018

ATSIKELI IR ŠVYTI | L'OREAL PARIS WOKE UP LIKE THIS


Prieš keletą savaičių L'Oreal Paris pakvietė saujelę bičiulių-tinklaraštininkių į nuostabius vėlyvuosius pusryčius, kur pristatė savo naujausią švytėjimo suteikiančių priemonių liniją - Woke Up Like This
L'Oreal niekada nesustoja stebinti, tad ši nauja kolekcija skirta pabrėžti natūralų grožį bei odos spindėsį ir pateisinti šūkį I woke up like this. Produktų formulės yra lengvos ir tuo pačiu labai tinkančios pavasariui / vasarai, persikiniai tonai ir nerealūs highlighter'iai bei lengvą maskavimą suteikiantis bb kremas yra šios linijos žvaigždės. Nieko nelaukusi išbandžiau išgirtuosius Glow Mon Amour skystus highlighter'ius ir Bonjour Nudista bb kremą, testavimo eilės dar laukia La Vie En Glow highlighter'ių paletė. Taigi, jeigu įdomu ką manau, apie išbandytas priemones - skaityk toliau.

L'OREAL PARIS BONJOUR NUDISTA
Tai BB kremas išlyginantis veido odos spalvą ir suteikiantis natūraliai atrodantį spindesį. Aš jį išbandžiau dviem būdais, maišant su makiažo pagrindu ir vieną. Galiu pasakyti, jog priemonė tiks neturinčioms spuogelių ir veido nelygumų, mat tepant vieną Bonjour Nudista bb kremą - maskavimo per mažai. Nors veido raudonį paslepia, tačiau nepageidaujami spuogeliai išryškėja. Suteikiau antrą šansą ir išbandžiau maišant su savo mylimiausiu Maybelline 24hr Super Stay makiažo pagrindu, tačiau situacija nepasikeitė - rezultate turėjau riebaluotai atrodančią odą. Ko gero ši priemonė labiausiai tiks normalią ir sausą odą turinčioms merginoms, be odos nelygumų.

L'OREAL PARIS GLOW MON AMOUR
Jau ilgą laiką nenaudojau skystos švytėjimą suteikiančios priemonės ir pamiršau kokios jos geros! OMG, o šios formulė man taip patiko, kad tapo mano kiekvienos dienos privaloma priemone. Aš turiu du atspalvius šampaninę ir bronzinę, akivaizdu - viena labiau tinkanti šviesiaodėms, kita įdegusioms. Tačiau bronzinę aš naudojau paryškinti dekolte ir kojoms suteikti spindesį, patikėkit buvo mindblown ant kiek gerai atrodė. O šviesioji man tobulai tinka veidui, atrodo labai natūraliai, toks papūdimio spindesys. Priemonės konsistencija itin skysta, tad užtenka vos vieno lašelio WOW efektui. Rekomenduoju 100%!! 
 Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign