Pages

gegužės 20, 2018

KRETOS ATOSTOGŲ DIENORAŠTIS I: KUR APSISTOJOME?


Labas! Taigi, praėjo jau keturios dienos, nuo tada kai parskridome namo iš atostogų Kretoje, Graikijoje ir  atrodo, jog jų net nebuvo. Kaip gerai, kad kaip prisiekusi blogger'ė fiksavau visas akimirkas ir dabar galiu ne tik su Jumis pasidalinti vaizdais, bet ir atgaivinti savo atsiminimus.
Kelionę įsigyjome iš ITAKA kelionių agentūros su viskas įskaičiuota paketu, mūsų noras atostogų metu buvo atsipūsti, neturėti jokių rūpesčių ir kuo įmanoma geriau pailsėti. Pasirinkome Panorama Hotel viešbutį, esantį 6,4 km nuo Chania miesto, šis turi išskirtinį senamiestį ir įdomias lankytinas vietas, tad buvo džiugu miestą patogiai pasiekti su viešuoju transportu. 
Tęsiant apie viešbutį, jo kategorija yra 5 žvaigždučių ir iš išorės jis tikrai atrodo tiek vertas. Milžiniškas, nesibaigiantis baseinas, apsuptas kalnų ir jūros peizažų tikrai gniaužia kvapą. Aplinkui daug skoningos žalumos ir specialus tiltas vedantis prie jūros per 8 minutes. Na, manau, jog iš nuotraukų tikrai matosi, kad aplinka atrodo puikiai. Tačiau viešbučio viduj ir kambariams tikrai neskirčiau 5 žvaigdžučių... Gyvenome standartiniame kambaryje dviems, kuris tikrai buvo labai paprastas, interjeras - skurdus. Kambario pliusai - turėjome balkoną, televizorių ir mini šaldytuvą. Jeigu atvirai, kelionėse mums su vaikinu nėra svarbu viešbučio prabanga, juk vistiek kambaryje tik miegi ir persirengi, svarbiau yra pamatyti vaizdai, ar ne? 
Pirmąsias atostogų dienas tyrinėjome šalia esančias įlankėles, vaikščiojome paplūdimiu, maudėmes baseine ir vertinome viešbučio maistą. Pastarasis man išties patiko. Restorane maistas patiektas bufeto tipu, įvairovė didžiulė, o viešbučio darbuotojai labai malonūs. Ko gero, didžiausias restorano pliusas, jog gali valgyti lauke, besidairant į tolumoje esantį Chania miestą ir aplink esančius kalnus, tokie vaizdai tikrai pripildo gerų emocijų. Maistas tikrai skanus ir įvairus, kiekviena vakarienė turėjo savo temą, tad galėjome paragauti tiek vietinės graikų virtuvės, tiek skirtingų pasaulio kampelių patiekalų. Akivaizdu, atosotgos prasidėjo puikiai.
Kol kas norėjau pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais, bet iš šių atostogų laukia dar daug neparodytų vaizdų ir derinių, tad laukit! Nuotraukos fiksuotos Canon 1100d fotoaparatu + 50mm 1.8 objektyvu ir Olympus Pen EPL8

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign