Pages

gegužės 06, 2018

PAVASARIO SPALVOS


Praėjo nemažai laiko nuo mano paskutinio drabužių derinio įrašo, o šis pavasario pradžios derinys jau kurį laiką dulkėjo mano kompiuterio aplankuose. Kada gi metas juo pasidalinti, jeigu ne dabar? Juk saulė kaitindama kelia termometrų stulpelius į viršų ir mes po ilgo laiko nusimetėme drabužių sluoksnius. 
Žvilgsnį į šį derinį galėjote užmesti mano instagram paskyroje, o dabar dalinuosi pilnomis detalėmis. Taigi, jau kaip ir pastebėjote vis dar jaučiu didžiulę aistrą švarkeliams (ir be to jie didžiausias pavasario trend'as!). Šį lininį dryžiais margintą švarkelį įsigyjau Bershka parduotuvėje, su mintimi, jog jis man puikiai tarnaus artėjančių atostogų metu ir šaltesniais vasaros vakarais. Švarkelį derinau su grafiniais marškinėliais užrašu Pepsi (tiesą sakant esu ištikimesnė Coca cola ženklui, haha). Keli ryškesni akcentai, patogiausi mėlyni džinsai ir mano šio pavasario hitas - Gucci įkvėpti odiniai mokasinai iš NS KING avalynės parduotuvės. Kad jūs žinotumėt kokie jie lengvi ir kaip maloniai prisitaiko prie pėdos, apie klasikinį stilių ir derinimą net nekalbu, mat juos galima pritaikyti ir prie klasikinių kelnių ir prie raštuotų maxi ilgio suknelių. Sakyčiau, kad tai yra mano vienas geresnių pirkinių. 

akiniai nuo saulės - ZeroUV | auskarai, marškinėliai, džinsai - Stradivarius | švarkas - Bershka | rankinė - Mango  | batai - NS King

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign