Pages

gruodžio 11, 2015

CELEBRATE FASHION WITH TALLY WEIJLPastaruoju metu man taip sunku suspėti su normalaus bloginimo tempu, turiu nemažai prikaupus įrašų, kuriuos labai noriu paviešinti, bet vis neatrandu laiku, o dar į nemažai idomių renginių esu pakviesta, tad jie vis kaupiasi ir kaupiasi.
 Na, o šią savaitę kartu su tinklaraštininkėmis Darja, Martina, Sandra ir Inga dalyvavome Tally Weijl fotosesijoje. Pasiruošimas vyko Tally Weijl parduotuvėje esančioje PC Akropolis, čia rinkomės drabužių derinius, vienas šventinis, kitas jaukus, kasdieninis, mūsų makiažu rūpinosi Grimo Akademijos vizažistės. Popietė tikrai nebūtų tokia smagi, jeigu visos blogger'ės nebūtų draugės, o draugės tikrai mėgsta šelioti prieš objektyvą!
Parduotuvėje atradau tikrai man patinkančių drabužių, tad išsirinkti derinius fotosesijai nebuvo baisiai sunku. Pirmam, kasdieniniam, įvaizdžiui pasirinkau ilgą languotą marškinių tuniką su skeltukais šonuose, languotą šaliką bei plėšytus džinsus, įvaizdį pagyvinau juoda kepuraite su tinkleliu. Su šventiniu deriniu likau ištikimą klasikai ir savo stiliui: balti marškiniai su juodu kaspinu, bordo liemenė ir juodi džinsai, tai toks mano pasirinkimas.
Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign