Pages

balandžio 25, 2016

STYLE INSPIRATION: FROM BED TO STREET

Nežinau kaip Jums, bet man sunkiausias dienos metas yra rytas. Rytais dažniausiai aš mirštu, nes miego man visad būna per maža, labai primenu šikšnosparnį, besislepiantį nuo saulės spindulių. Žodžiu, su manimi susitikti ryte būtų ne itin malonu... Tad savaime suprantama, jog naktis yra mano darbymetis. Tuo metu į galvą ateina šauniausios idėjos ir pusė tinklaraščio įrašų gimsta būtent naktinėjant. Vieną tokių naktų nusprendžiau į tinklaraštį įvesti naują skiltį - kiekvieną savaitę pristatysiu stiliaus inspiraciją, kurią pati labai trokštu išbandyti, parodysiu internete atrastus nešiojimo pavyzdžius ir prekinius ženklus, pristatančius ką nors panašaus.


Na, kad jau pradėjau kalbėti apie lovą ir miegą, pakalbėkime, ko gero, apie patogiausią drabužį - naktinius. Neveltui mada yra įdomiausias vaizduotės žaidimas, geriausios tendencijos niekada nemiršta, o sukasi ratu ir grįžta šiek tiek pasikeitusios. Taip ir su suknele-naktiniais, mados viršūnėje ji buvo 90-aisiais, išaukštinta supermodelių Naomi Campbell ir Kate Moss.  Tuo metu tai buvo geidžiamiausias drabužis.
Jeigu mano atmintis nemeluoja, ikoniškas derinys ant podiumų grįžo 2013, Dolce & Gabbana kolekcijos pristatyme. Tuo metu tikrai nedrįsau pagalvoti apie norą apsivilkti kažką panašaus. Tiesą sakant esu gan konservatyvi ir suknelių ar palaidinių su iškirptėmis visai nenešioju, o populiarūs merginų selfie  vienais apatiniais man yra visiškas tabu.


Taigi, nežinau kas pakeitė mano nuomonę, bet sezono pradžioje vadinamą slip dress  pamačiau ant Zara parduotuvės manekeno ir tas derinys man taiiip patiko.
Lengvas suknelės siluetas, yra bene paprasčiausiai pritaikomas drabužis iš apatiniai-kaip-viršutiniai-drabužiai tendencijos. Dabar gatvės stiliaus pavyzdžių apstu, slip dress nešioja net Rihanna, Gigi Hadid ir kitos pirmo ryškumo žvaigždės. Suknelė puikiai tinkama sluoksniuoti: po apačia  nešioti visiškai paprasto silueto marškinėlius, griežtesniam įvaizdžiui klasikinį švarką, o žvarbesniems orams rinktis storesnį megztinį.
Jeigu ir Jus ši tendencija įkvėpė atsinaujinti žvilgtelkit į tai ką siūlo greitos mados parduotuvės, o gal tiesiog į savo naktinių rūbų skyrelį? :)Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign