Pages

rugpjūčio 17, 2016

GOOD HAIR DAY EVERYDAY

Kad ir kaip netikėta, tačiau tenka pripažinti, jog vasara atėjo į pabaigą ir pats metas pradėti įsileisti rudeniškus vėjus.
Žinoma, nuo karštos saulės, sūraus  jūros vandens ir ilgų maudynių ežere labiausiai nukenčia mūsų plaukai. O artėjantis ruduo yra puikus metas juos atgaivinti.
Kalbant apie plaukų priežiūrą, labiausiai aš bijau apsilankymo pas kirpėją, ahh, na kas bus, jeigu nukirps per daug? Bet šiandien aš ne apie baimes...  Noriu pasidalinti su Jumis savo plaukų priežiūros top'u, kad kiekvieną dieną plaukai atrodytų on point! Nereikia net ir priminti, jog plaukų priežiūros rutina prasideda nuo šampūno ir kondicionieriaus. Jau kurį laiką naudoju Gosh firmos drėkinantį šampūną Much More Moist! Jis tartum pirmoji pagalba po plaukų dažymo (o tai aš darau kas 2-3 mėnesius), nes tuo metu plaukai tampa pastebimai sausesni.
Tiesą sakant, parduotuvėje Kristiana ieškojau savo pamilto Gosh šampūno De:Frizz Sensation, kuris išsiskyrė super patogia dozavimo pompa. Dėja, konsultantė nuliūdino pasakiusi, kad jo nebeturės ir pasiūlė šį variantą. O jis man dabar patinka dar labiau! Nors šampūno kaina nėra maža (250 ml kainuoja 10, 50 EUR), priemonės užtenka ilgam laikui. Jis taip pat užkerta kelią plaukų vėlimuisi, suteikia plaukams glotnumo ir blizgumo. Įdomu, koks poveikis kartu naudojant ir tos pačios linijos kondicionierių, teks išbandyti!Ar žinot tą jausmą, kai išsiplovus galvą plaukai susisuka, susivelia ir atrodo teks kirpti nes nepavyks iššukuoti? Man dažnai taip nutikdavo, nes turiu labai storus plaukus ir jų tieek daug...
Kaip ten bebūtų, taip buvo prieš pradedant naudoti Tangle Teezer plaukų šepečius. Atrodo, toks paprastas plastmasės gabaliukas, o tapo toks nepakeičiamas! Tiesiog nerealiai šukuoja tiek sausus, tiek šlapius plaukus, kompaktiškas ir stilingas. Turėjau jų tris, visus skirtingų spalvų, bet vieną teko padovanoti mamai, mat labai norėjo išbandyti šią naujieną pati.
Apie Invisibobble plaukų gumeles net neužsivesiu kalbėti -  jau senokai išpažinau meilę joms ir greitu metu tikrai neplanuoju išduoti.Batiste yra pirmas ir vienintelis prekės ženklas, kurio sausus šampūnus aš išbandžiau. Žinau, sakysit, jog nevalia jų naudoti, jie kenkia plaukams ir t.t. Tačiau, geriau jau karts nuo karto nespėjus išsiplauti plaukų, juos papurkšti sausu šampūnu, negu skubant išlėkti šlapiais plaukais (tai vėlgi yra storų plaukų problema, nes reikia nemažai laiko juos išdžiovinti). Didžiausiu išsigelbėjimu sausi šampūnai tampa kelionėse arba vasaros festivalių metu. Pačiai tai teko savo kailiu patirti šią vasarą, kai festivalyje draugės prašė sauso šampūno lyg didžiausio išganymo.
Kad ir kaip gražiai skambėtų, primenu, jog sausu šampūnu negalima piktnaudžiauti,  plaukai išsausės ir taps šiurkštesni.

1 komentaras:

MildaBeatričė rašė...

Kur perki Batiste šampūnus? Nes man teko matyti tik Eurokose...

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign