Pages

lapkričio 20, 2016

OH MY GOSHGOSH kosmetika rudenį pristatė gana jaudinančių naujienų, kurias tiesiog troškau išbandyti. Kosmetikos kūrėjai susitelkė į savo skandinaviškas šaknis ir pagrindinis grožio naujienų akcentas buvo daniškos gamtos grožis. Ingredientai naudoti šiuose produktuose yra natūralūs, vegan-friendly, o įpakavimai išties dailūs.
Contour n Strobe Kit, spalva 001

Kaip žinia, kontūravimo ir strobing'o mada yra pačioje viršūnėje ir tikrai neplanuoja dingti iš jos. Tad ši paletė yra privalomas pirkinys, jeigu nori įsisavinti kontūravimo meno pagrindus. Pripažinsiu, panaudojau ją penkias dienas ir tiesiog įsimylėjau, nes tokiame kompaktiškame skritulėlyje yra viskas ko reikia dailiam veidui. Į komplektą įeina du bronzantai, pusiau matiniai skaistalai ir švytėjimo suteikianti pudra (highlighter'is). Vienas žodis - DIEVINU!
Foundation Drops + Overnight Primer Oil Essence

Makiažo pagrindas Foundation Drops pasirodė kaip puikus dalykėlis. Skysti lašeliai lengvai pasiskirsto  ant odos, gerai maskuoja ir suteikia natūralų, spindintį efektą. O dar sudėties gerumas, odą maitina ir drėkina - arganų aliejus, magnolijų ekstraktas, alyvuogių aliejus. Tiesa, atspalvis man per tamsus, bet manau, jog teks išbandyti keliais tonais šviesesnį.
Apie naktinį aliejų girdėjau daug gerų žodžių, tačiau pati dar nesuspėjau įsitikinti jų tiesa.Lumi Drops Illuminating highlighter, spalvos 004 ir 002

Matyt, savo kosmetikos lentynoje reikės atlaisvinti naują skyrelį, skirtą tik šviesinančioms priemonėms (highlighter'iams). Labai lengvai pasidaviau strobing'o madai, juk kas gali būti geriau už sveiką odos švytėjimą. Lumi Drops patraukia dėmesį savo įpakavimu, nes iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip vaikiški klijai (ar tai tik man?). Skysta formulė leidžia lengvai paskirstyti priemonę ant veido ir išgauti norimą spindesį. Tamsesnius lašelius (004) dar ir galima naudoti kaip skaistalus, tai gauni dvi priemones vienoje!1 komentaras:

Marija M. rašė...

I love highlighters, these ones sound amazing ;) xo

http://www.stylesensemoments.com/

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign