Pages

sausio 22, 2017

NASHI ARGAN PLAUKŲ ALIEJUS ARBA SKYSTASIS AUKSASŠiandien noriu Jums prisipažinti, kad niekada neskyriau didelio dėmesio savo plaukų priežiūrai. Viskas ką anksčiau darydavau, tai išplaudavau plaukus šampūnu (dažnai net be kondicionieriaus), patepdavau galiukus aliejumi ir viskas. Draugės matydamos mano storus ir stiprius plaukus dūsauja iš pavydo ir nors tai ganėtinai malonu, neapsigaukit. Didžiausias storų plaukų minusas yra tai, kad užtrunka amžinybę kol juos išdžiovini, net nekalbu jeigu reiktų laukt kol jie natūraliai išdžius... Plaukų dažymas namuose irgi dažnai tampa kančia, atrodo, kad kol išdažys visas sruogas pasensiu 100 metų...
Tai, žinoma yra juokai, o aš savo plaukus pradėjau vertinti ne taip ir senai. Į jų priežiūros rutina įsiliejo plovimas kondicionieriumi, kaukės, juk dažytus plaukus reikia ypatingai prižiūrėti ir puoselėti.Po tokios ilgos įžangos, pagaliau noriu pasidalinti savo plaukų geriausiu draugu - Nashi Argan  aliejumi. Tai fantastiškas serumas, kuris minkština plaukus, tuo pačiu priduodamas jiems sveiko blizgesio ir paklusnumo. Jeigu turite sausus ir šiek tiek banguotus plaukus - tai Jūsų must have prekė!
Prisiekiu, kiekvieną kartą išėjus iš vonios kambario, negaliu atsigerėti savo plaukų kvapu - jis dieviškas (žinoma, prie to prisideda kartu naudojamas šampūnas ir kondicionierius). Tad aliejus, ne tik gražina plaukus, bet ir gundo savo aromatu (man labai primena vanilę) :)
Kalbant apie naudojimą, tai paprasčiau ir būti negali: šlapius plaukus nusausinu rankšluosčiu, kelis aliejaus lašelius patrinu tarp delnų ir tepu plaukų galus, šiek tiek patepdama ir viršutinę dalį. Tai štai kiek ne daug reikia,  norint turėti gražius ir sveikus plaukus. Na, gerai, maniesiems šiuo metu dar velniškai reikia apsilankymo kirpykloje ir meistriško žirklių panaudojimo.

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign