Pages

liepos 18, 2017

NAUJI KOSMETIKOS ATRADIMAI


Laikas padaryti pertrauką, nuo nesibaigiančių įrašų apie atostogas ir grįžti prie mieliausios merginoms temos - kosmetikos. Nors anksčiau rašytą rubriką, su mėnesio mėgstamiausiais apleidau (tiesą sakant, naudoju vis tas pačias priemones), noriu pasidalinti savo naujais atradimais. Jeigu ir Jūs esate, kažką išbandę iš šio nedidelio sąrašėlio, būtų įdomu sužinoti kas patiko!Nyx Vivid Brights Eyeliner (Vivid Petal)
Aš be galo mėgstu akis ryškinti skystu akių pieštuku, mėlynos spalvos - mano sena meilė, lydinti visose progose. Juk juodas akių kontūras yra gana nuobodu, tiesa? 
O patikėkit, kaip ilgai aš stovėjau priešais Nyx Vivid Brights stendą, ten tiek daug crazy ir išskirtinių spalvų, kad sunku išsirinkti. Kadangi, mano šio sezono (o gal ir viso gyvenimo)  mėgstamiausia spalva yra rožinė, teko susitaikyti su nenumaldoma trauka jai. Skystas akių pieštukas ant akių atrodo tobulai ir net nereikia papildomai dažytis šešėliais. Vienintelis minusas tas, jog gana skysta priemonė, neatsargiai nubrėžus liniją, gali išbėgti ant blakstienų augimo linijos, o tada rožinę spalvą iškrapštyti sunku. Nepaisant to, šis liner'is yra mano vienas mėgstamiausių.
Dar labai norėčiau paeksperimentuoti su Vivid Fire ir Vivid Sapphire spalva, o kitas likusias rasite Nyx parduotuvėje, PC Panorama.
Šioje nuotraukoje Nyx blakstienų rietiklis atsirado ne šiaip sau. Tai, taip pat mano naujas atradimas. Galiu pripažinti, kad anksčiau niekada nenaudojau šio instrumento blakstienoms riesti ir dėl to jaučiuosi lyg kosmonautė. Kad man jo reikia supratau po Ozas išleistuvių fotosesijos, kai vizažistė parodė kokios mano blakstienos gali būti riestos. Šis blakstienų rietiklis nėra kažkuo itin ypatingas, tiesiog gerai atlieka savo darbą, o kainuoja tik 5 EUR.


Dior Lip Sugar Scrub
Naujai atrastos lūpų priežiūros priemonės šiek tiek erzina, žinot kodėl? Atrodo jau išpažįsti amžiną meilę vienam produktui (taip buvo su Mac lūpų šveitikliu) ir labai greitai darai išdavystę. Šį Dior lūpų balzamą - šveitiklį gavau dovanų su kvietimu į renginį, kuriame, deja, negalėjau dalyvauti. Ir nuo pat pirmo perbraukimo per lūpas, jis tapo mano kiekvienos dienos kompanionu. 
Kas čia tokio nuostabaus? Cukraus pagrindo šveitiklis rožinėje pakuotėje atrodo itin mergaitiškai ir mielai. Švelniai perbraukus per lūpas, mažos cukraus dalelės pasilieka ant jų ir ištirpsta. Ir tu lieki su puikiu balzamu ant lūpų. Lūpos ne tik tampa minkštesnės, tas malonus sudrėkintų lūpų pojūtis išlieka visą dieną ir priemonės nereikia tepti iš naujo. Aš tikrai nesistebiu kodėl visas grožio pasaulis taip greitai pamilo šį šveitiklį. Jeigu ir Jūs susidomėjote, Dior Lip Sugar Scrub rasite visuose "Kristiana" salonuose.Kiehl's Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque
Kiekvieną savo apžvalgą apie kažkokią veido kaukę pradedu beveik identiškai. Aš esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta išsitepus veidą kankintis 10-15 minučių, juk dažnai rezultato iš kart net nesimato. Mėgstu priemones, kurios yra aplikuojamos greitai, o po panaudojimo verčia mane aikčioti. 
Užteko vos vieno pabandymo ir Kiehl's priemonė su medetkomis ir alaviju tapo mano favorite. Mano mėgstamiausias dalykas tas, kad kaukė atnaujina, atgaivina ir ramina odą vos per 5 minutes! Jeigu jau esate naudoję bene perkamiausią Kiehl's priemonę - toniką su medetkomis, raminančios medetkų žiedų savybės Jums nebus naujiena. Kaukė tinkama visiems odos tipams (taip, net ir jautriai) ir manau, jog tai nauja žvaigždė tarp Kiehl's geriausių produktų. 

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign